Bekliyor...
Kurtco Nakliyat

Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği ve Kurtco

Kurtco Çağadaş Yaşamı Destekleme Derneğinin kız çocuklarının eğitimi için giriştiği mücadeleye tüm varlığıyla destek olmaya başladı...
İşimiz taşımacılık ve nakliye...Her ne kadar her türlü ev eşyasını konser malzemesini tiyatro dekorunu taşımakla yükümlü olsakta aslında yılın dört mevsimi 365,gün dost ,dostluk ve güven taşıyoruz! Bugünden sonra taşıdıklarımıza bugüne kadar taşıdıklarımızdan kat be kat ağır hatta tam anlamıyla paha biçilmez bir şey eklendi. Kız çocuklarımızın eğitim sorumluluğu... Kurtco ailesi olarak artık kız çocuklarımızın eğitim i için biz de elimizi taşın altına koyduk. Bugünden sonra döktüğümüz her damla alın terinde çydd nin cehalete karşı açtığı savaşın payı olacak. Çocuklarımızın özgür,bağımsız ve bilinçli birer yurttaş olarak yetişebilmeleri için daha fazla çalışıp daha fazla emek harcayacağız.
Eğitim,tüm insanlık için vazgeçilmez doğal bir haktır.
Biz bunun bilincinde olarak Çocuklarımızın eğitimi için seferber olduk. Siz de bizi tercih ettiğiniz her işte çocuklarımızın eğitimine destek olmuş olacaksınız. Yaptığımız işin bedeli olarak ödeyeceğiniz tutarın belli bir kısmı burs olarak ihtiyacı olan çocuklarımızın eğitimi için harcanacak. Kurtco olarak eğitimli bir gelecek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Siz de bizi tercih ederek Çağdaş Yaşam için gönül vermiş olacaksınız. Gelecek kadınlarımızın elinde onların yetiştirceği başarılı biriyler için durmayın eğitime koşulsuz destek verin. Güvenli taşımacılık için bizi güvenli bir gelecek için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğini tercih edin.

Gülümseyen huzurlu bir dünya ve özgür bir yaşam için kızlarımızı okula gönderelim.

Bize Ulaşın