•  

    Kurtco, yıllardır sizlere vermiş olduğu hizmetler ile bir nakliye firmasından daha fazlasını sunmayı garanti eder.

Bize Yazın


YORUMLARINIZ

Görüşlerinizi bizimle paylaşarak yorum yapabibilirsiniz.

Sevgili Ercan, Her zaman olduğu gibi, bu defa da bizi tüm özeninizle yeni yuvamıza taşıdığınız için, senin aracılığınla tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz. Bizim için nakliyede tek isimsiniz her zaman . Sevgiler...
Türk Hava Kuvvetlerinde görevli bir subayım. İstanbul'dan Ankara'ya tayinim nedeniyle Kurtco firmasıyla anlaştım. Başta firma sahibi Ercan bey olmak üzere istisnasız tüm çalışanların titiz ve görev bilincinin yüksek olduğunu gözlemledim.
Çalışırken çok kibarlar ve profesyoneller, benim tüm karmaşık mobilyalarımı söktükleri gibi taktılar hatta bir önceki taşımadan kalan aksaklıklarımı giderdiler, hiç bir malzemeden kısmadılar. bana verilen tüm sözler yerine getirildi.
Ercan bey işin başından ayrılmayarak ekibi, bilgisi ve iş ahlakı ile muhteşem yönetti. Türkiye'de bu tür çalışan firmaların olmasından da ayrıca ülkem adına gurur duydum.
KISACASI GERÇEKTEN ÇOK İYİYDİLER. BAŞTA ERCAN BEY OLMAK ÜZERE HEPSİNE TEŞEKKÜRLER. BİR DAHA Kİ SEFERE GÖRÜŞMEK ÜZERE :)))) ARTIK BENDE KURTCO AİLESİNİN BİR ÜYESİ OLDUM.
Ercan bey; Bugünkü performans için size ve arkadaşlara çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ederiz.
Ercan bey, bugünkü performans için size ve arkadaşlara çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ederiz.
Ercan Bey, umarım ıyısınızdır. Dun hersey ınanılmaz ıyıydı, tekrar cok cok teşekkürler Tasınma fobımızı yenmemıze yardımcı oldunuz resmen siz & ekıbınız Bu kadar ısınızı cıddıye alarak yaptıgınız ıcın cok cok teşekkürler
Iyı kı yollarımız kesısmıs Sizi tüm cevreme onerıyor olacağım Ayrica; Serdar Bey inanılmaz yardımcı, pozitifti.. Adem Bey cok güzel kurulum yaptı.
Adını tam olarak bılemedıgım güleryüzlü bizden yasca biraz büyük beyefendi ınanılmaz nazık pozitifti Kendılerını özellıkle vurgulamak ve geri bildirimde bulunmak istedım Cok cok teşekkürler tekrar
Ercan bey kardeşim, Evimin nakli esnasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi alaka, hassas ve mes'uliyet duygusuna haiz hizmet anlayışınız için şahsınızı ve şahsınızda Çalışkan ve sempatik emekçilerinizi ayrı ayrı tebrik eder, teşekkürlerimi bir defa da
Bunca zamandır hiç kolay olmadığını gördüğüm her taşınmada hüsran yaşadığım “nakliyat”işlerinin bana aslında nasıl da kolay nasıl da temiz nasıl da güzel güzel hallolduğunu gösteren yegane şirkettir kendileri.
Ercan Bey ve ekibi işlerini profesyonelce yapıyorlar. Çok memnun kaldık, oğlum 8 yaşında ve taşınma süreci bizim için çok önemliydi harika geçti. Emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.
Eşyalarımın taşınması için anahtarımı bırakıp işe gittiğim akşam döndüğümde her şeyin eksiksiz yerleştirilmesini sağlamış olan "güven" hala varmış dedirten acayip bir şirket...
Ücretini hak eden kaliteli, sektörün öncülerinden. Evden eve de kesin tavsiye ederim .
Yıllardır hem profesyonel is hayatımdaki hem kişisel hayatımdaki nakliye ihtiyaçlarım için birlikte calıştığım Kurtco, güvenilir ve dürüsttür. İsinizi ne kadar kolaylaştırdıklarına şaşar kalırsınız. Bu ülkede güvendiğim tek nakliye firmasıdır.